Документ «Задача»

Даний документ дозволяє створити завдання необхідному співробітнику організації та проконтролювати прогрес його виконання.
Доступ до документа «Задача» здійснюється з робочого столу програми з однойменної вкладки «Задача».
Для того, щоб додати новий документ «Задача», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: найменування.


Подробнее

Документ «Заказ-наряд»

Даний документ використовується з метою фіксації факту виконання робіт або надання послуг.
Доступ до документа «Заказ-наряд» здійснюється з робочого столу програми зі вкладки «СТО».
Для того, щоб додати новий документ «Заказ-наряд», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, контрагент, склад, статус, договір, а також додатковими реквізитами: тип цін, коментар.


Подробнее

Документ «Розсилка пошти та СМС»

Даний документ використовується з метою створення та надсилання електронних листів або СМС-повідомлень відповідним контрагентам.
Доступ до документа «Розсилка пошти та СМС» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Масова розсилка/Розсилка пошти та СМС.
Для того, щоб додати новий документ «Розсилка пошти та СМС», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступним обов’язковим реквізитом: тема, профіль, обов’язковим перемикачем «Розсилка», а також додатковими полями: група контрагентів.


Подробнее

Документ «План продаж»

Даний документ призначений для встановлення плану продаж співробітникам за конкретний період часу.
Доступ до документа «План продаж» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Продажі/План продаж.
Для того, щоб додати новий документ «План продаж», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними додатковими реквізитами: період, коментар.


Подробнее

Документ «Введення залишків взаєморозрахунків»

Даний документ дозволяє ввести актуальний розмір боргу для конкретного контрагента по конкретному обраному договорі.
Доступ до документа «Введення залишків взаєморозрахунків» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Закупки/Введення взаєморозрахунків.
Для того, щоб додати новий документ «Введення залишків взаєморозрахунків», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація та перемикачем «Обнулити попередні взаєморозрахунки». 


Подробнее

Документ «Акт звірки»

Даний документ дозволяє переглянути усі документи взаєморозрахунків із контрагентом за певний проміжок часу та необхідний для того, щоб звірити суми обліку приходу та розходу за конкретним договором.
Доступ до документа «Акт звірки» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Каса/Акт звірки.
Для того, щоб додати новий документ «Акт звірки», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, контрагент, договір, дата від, дата по, а також додатковими реквізитами: поч. борг, кін. борг.


Подробнее

Документ «Виплата заробітної плати»

Даний документ дозволяє видати кошти співробітникам з розрахункового рахунку або каси організації.
Доступ до документа «Виплата заробітної плати» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Заробітна плата/Виплата заробітної плати.
Для того, щоб додати новий документ «Введення залишків взаєморозрахунків», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, каса


Подробнее

Документ «Нарахування заробітної плати»

Даний документ використовується для нарахування заробітної плати співробітникам конкретної організації.
Доступ до документа «Нарахування заробітної плати» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Заробітна плата/Нарахування заробітної плати.
Для того, щоб додати новий документ «Нарахування заробітної плати», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, а також додатковими реквізитами: дата нарахування від, дата до, стаття витрат, процент.


Подробнее

Документ «Списання резервів»

Даний документ використовується з метою автоматичного списання резервів після спливу часу резервування, а також вручну, коли необхідно забрати резерв для конкретного товару з конкретного замовлення.
Доступ до документа «Списання резервів» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Склад/Списання резервів.
Для того, щоб додати новий документ «Списання резервів», необхідно натиснути на кнопку «Створити».


Подробнее

Документ «Розборка автомобіля на запчастини»

Даний документ використовується з метою фіксації факту розбирання авто на запчастини.
Доступ до документа «Розборка автомобіля на запчастини» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Закупки/Розборка авто або з вкладки «Закупки» робочого столу програми.
Для того, щоб додати новий документ «Розборка автомобіля на запчастини», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступним обов’язковим реквізитом: організація, автомобіль, склад, валюта документа, перемикачами «Розібрали повністю» та «Зробити процінку цін», а також додатковими полями: сума витрат, коментар.


Подробнее

Меню сайта