Переміщення товарів між складами

Переміщення товарів і інших номенклатурних позицій між різними складами оформляється в програмі "Продаж автозапчастин 3.0" документом «Переміщення товарів». Шлях: Сервіс/Документи/Склад/Переміщення

переміщення товарів

Подробнее

Облік резервів. Резервування товару.

В програмі "Продаж автозапчастин 3.0" існує кілька способів щоби зарезервувати товар. Розглянемо на конкретних прикладах кожен із них.

На робочому столі у вкладці «Замовлення» натискаємо кнопку «Створити».
учет резервов


Подробнее

Облік мінімальних залишків

Облік мінімальних залишків ­– це механізм який дозволяє фіксувати зазначену кількість конкретного товару на будь-якому зі складів.

В програмі "Продаж автозапчастин 3.0" існує можливість відслідковування мінімальних залишків товару на складах. Щоби це зробити потрібно створити відповідний звіт. Перейдіть за шляхом: Сервіс/Звіти/Склад/Мінімальні залишки

мінімальні залишки

Подробнее

Договори контрагента

     Кожен контрагент може мати безліч договорів, які можна створити на відповідній вкладці в картці контрагента. Договір, який визначений основним, буде автоматично підтягуватись в документи при виборі контрагента.

Подробнее

Довідник «ФІЗИЧНІ ОСОБИ»

     У довіднику “Фізичні особи” міститься інформація про фізичних осіб. В одного контрагента може бути задіяно безліч документів до фізичних осіб. (Зазвичай ФО потрібно для контактної інформації та відправлень перевезень (Нова пошта, Інтайм)).

Подробнее

Меню сайта