Документ «Акт звірки»

Даний документ дозволяє переглянути усі документи взаєморозрахунків із контрагентом за певний проміжок часу та необхідний для того, щоб звірити суми обліку приходу та розходу за конкретним договором.
Доступ до документа «Акт звірки» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Каса/Акт звірки.
Для того, щоб додати новий документ «Акт звірки», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, контрагент, договір, дата від, дата по, а також додатковими реквізитами: поч. борг, кін. борг.


Подробнее

Документ «Зворотня доставка»

Даний документ дозволяє зарахувати гроші, отримані від зворотної доставки, на будь-яку необхідну касу.
Доступ до документа «Зворотня доставка» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Каса/Зворотня доставка або з вкладки «Каса» робочого столу програми.
Для того, щоб додати новий документ «Зворотня доставка», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, перевізник, каса, а також додатковими реквізитами: стаття, проект, коментар.


Подробнее

Документ «Обмін валюти»

Даний документ використовується з метою швидкого та зручного переказу грошових коштів з однієї каси на іншу в межах однієї організації.
Доступ до документа «Обмін валюти» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Каса/Обмін валюти або з вкладки «Каса» робочого столу програми.
Для того, щоб додати новий документ «Обмін валюти», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, каса (списуємо), каса (оприходуємо), сума, а також додатковими реквізитами: коментар.Подробнее

Документ «Розхідний касовий ордер»

Даний документ використовується з метою оформлення факту зняття грошових коштів з каси.
Доступ до документа «Розхідний касовий ордер» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Каса/Розхідний касовий ордер або з вкладки «Каса» робочого столу програми.
Для того, щоб додати новий документ «Розхідний касовий ордер», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, каса, стаття, сума оплати, сума по договору, вид операції, контрагент, договір, а також додатковими реквізитами: проект, номер вхідний, документ основа, коментар.


Подробнее

Документ «Прихідний касовий ордер»

Даний документ використовується з метою оформлення факту надходження грошових коштів.
Доступ до документа «Прихідний касовий ордер» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Каса/Прихідний касовий ордер або з вкладки «Каса» робочого столу програми.
Для того, щоб додати новий документ «Прихідний касовий ордер», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, каса, стаття, сума оплати, сума по договору, вид операції, контрагент, договір, а також додатковими реквізитами: проект, номер вхідний, документ основа, коментар.

Подробнее

Меню сайта