Документ «Акт звірки»

Даний документ дозволяє переглянути усі документи взаєморозрахунків із контрагентом за певний проміжок часу та необхідний для того, щоб звірити суми обліку приходу та розходу за конкретним договором.
Доступ до документа «Акт звірки» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Каса/Акт звірки.
Для того, щоб додати новий документ «Акт звірки», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, контрагент, договір, дата від, дата по, а також додатковими реквізитами: поч. борг, кін. борг.


Реквізит «Організація» є обов’язковим і в ньому потрібно вказати організацію, від імені якої потрібно перевірити взаєморозрахунки.
У реквізиті «Контрагент» потрібно обов’язково вказати контрагента, з яким необхідно звірити взаєморозрахунки.
У реквізити «Договір» потрібно обов’язково вказати договір, за яким буде виконано акт звірки.
Обов’язкові реквізити «Дата від» та «Дата по» необхідні для встановлення періоду, за який буде виконано акт звірки.
Реквізити «Поч. борг» та «Кін. борг» є додатковими і виконують лише інформативну роль. У цих реквізитах виводиться інформація про борг на початок і кінець обраного періоду, після натискання на кнопку «Заповнити». 
Таблична частина
У табличній частині вікна необхідно натиснути на кнопку «Заповнити», щоб автоматично добавити всі документи, які вплинули на взаєморозрахунки з контрагентом за обраний період часу. Також, є можливість вручну добавити необхідні документи з відповідними значеннями збільшення та зменшення боргу. Для цього необхідно натиснути на кнопку «Додати».
Приклад переліку документів «Акт звірки»:

Меню сайта