Документ «Введення залишків взаєморозрахунків»

Даний документ дозволяє ввести актуальний розмір боргу для конкретного контрагента по конкретному обраному договорі.
Доступ до документа «Введення залишків взаєморозрахунків» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Закупки/Введення взаєморозрахунків.
Для того, щоб додати новий документ «Введення залишків взаєморозрахунків», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація та перемикачем «Обнулити попередні взаєморозрахунки». 


Подробнее

Документ «Розборка автомобіля на запчастини»

Даний документ використовується з метою фіксації факту розбирання авто на запчастини.
Доступ до документа «Розборка автомобіля на запчастини» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Закупки/Розборка авто або з вкладки «Закупки» робочого столу програми.
Для того, щоб додати новий документ «Розборка автомобіля на запчастини», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступним обов’язковим реквізитом: організація, автомобіль, склад, валюта документа, перемикачами «Розібрали повністю» та «Зробити процінку цін», а також додатковими полями: сума витрат, коментар.


Подробнее

Документ «Повернення постачальнику»

Даний документ використовується з метою оформлення факту повернення товарів постачальнику.
Доступ до документа «Повернення постачальнику» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Закупки/Повернення товарів постачальнику або з вкладки «Закупки» робочого столу програми.
Для того, щоб додати новий документ «Повернення постачальнику», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, склад, контрагент, договір, а також додатковими реквізитами: менеджер, прихідна накладна.


Подробнее

Документ «Замовлення постачальнику»

Даний документ дозволяє створити замовлення постачальнику з метою закупівлі товару.
Доступ до документа «Замовлення постачальнику» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Закупки/Замовлення постачальнику.
Для того, щоб додати новий документ «Замовлення постачальнику», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, контрагент, договір, а також додатковими реквізитами: склад, коментар.


Подробнее

Документ «Надходження товарів і послуг»

Даний документ використовується для запису в програму товарів, які надійшли від постачальника.
Доступ до документа «Надходження товарів і послуг» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Закупки/Надходження товарів і послуг або з вкладки «Закупки» робочого столу програми.
Для того, щоб додати новий документ «Надходження товарів і послуг», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, склад, контрагент, договір, а також додатковими реквізитами: сума оплати, каса, коментар. 


Подробнее

Меню сайта