Документ «Повернення постачальнику»

Даний документ використовується з метою оформлення факту повернення товарів постачальнику.
Доступ до документа «Повернення постачальнику» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Закупки/Повернення товарів постачальнику або з вкладки «Закупки» робочого столу програми.
Для того, щоб додати новий документ «Повернення постачальнику», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, склад, контрагент, договір, а також додатковими реквізитами: менеджер, прихідна накладна.


У реквізиті «Організація» потрібно обов’язково обрати організацію від імені якої буде здійснено повернення товару.
Реквізит «Склад» є обов’язковим і необхідний для того, щоб розуміти з якого складу будуть списані товари на повернення постачальнику.
У полі «Контрагент» слід обрати постачальника, якому буде повернено товари.
Поле «Договір» є обов’язковим і необхідне для того, щоб розуміти за яким договором буде здійснено повернення товарів постачальнику.
Поле «Менеджер» є необов’язковим і необхідне для того, щоб ідентифікувати менеджера, який здійснив повернення товарів.
У реквізиті «Прихідна накладна» є можливість обрати документ-основу, тобто документ «Надходження товарів і послуг» на основі якого будуть заповнені товари в табличній частині документа.

Таблична частина

У табличній частині документа потрібно додати номенклатуру, яку необхідно повернути постачальнику, вказавши артикул, кількість і ціну товару. Для цього необхідно натиснути на кнопку «Додати».
Приклад переліку документів «Повернення постачальнику»:

Меню сайта