Синхронізація з порталом Prom.ua

Синхронізація з порталом Prom.ua дозволяє автоматичне вивантаження товарів, цін, залишків, категорій, картинок, опису із програми «Продаж автозапчастин 3.0» в пустий аккаунт (при умові, що у вас ще не було створено товарів на порталі). Цей механізм входить у Pro версію, але якщо у Вас вже є позиції у магазині на порталі, то буде необхідний ще деякий час для роботи програмісту для синхронізації ваших товарів із базою даних програми «Продаж автозапчастин 3.0».

Подробнее

Вартість складу вибраній ціні

Якщо Ви хочете дізнатись вартість свого складу в продажних цінах на поточний момент, то в програмі "Продаж автозапчастин 3.0" це вже продумано звітом «Вартість складу у вибраній ціні». Шлях: Сервіс/Звіти/Склад/Вартість складу у вибраній ціні.

вартість складу

Подробнее

Облік мінімальних залишків

Облік мінімальних залишків ­– це механізм який дозволяє фіксувати зазначену кількість конкретного товару на будь-якому зі складів.

В програмі "Продаж автозапчастин 3.0" існує можливість відслідковування мінімальних залишків товару на складах. Щоби це зробити потрібно створити відповідний звіт. Перейдіть за шляхом: Сервіс/Звіти/Склад/Мінімальні залишки

мінімальні залишки

Подробнее

Облік резервів. Резервування товару.

В програмі "Продаж автозапчастин 3.0" існує кілька способів щоби зарезервувати товар. Розглянемо на конкретних прикладах кожен із них.

На робочому столі у вкладці «Замовлення» натискаємо кнопку «Створити».
учет резервов


Подробнее

Меню сайта