З чого почати роботу в програмі "Продаж автозапчастин 3.0"?

Конструктор початкових налаштуваньРоботу, перш за все, варто почати з налаштувань. Для цього в програмі присутній Конструктор початкових налаштувань.

В конструкторі є кілька розділів, деякі з них варто налаштувати ще до початку роботи. До інших можна буде повернутися при необхідності.
Перша сторінка Конструктора - це Інтерфейс.  Тут можна вибрати вигляд програми, та інші налаштування інтерфейсу.
Сторінка Валюта - тут налаштовується кілька параметрів. Основна валюта обліку - це валюта, у якій рахується вартісний облік складу(на яку суму товарів на складі), загальні суми продажів та доходів (скільки заробили за період, продаючи навіть в різних валютах) та ін. Ця валюта встановлюється лише перед початком роботи в програмі, та не може бути змінена після створення першого документа в програмі.  Тому слід підійти до вибору основної валюти - важливо.
Налаштування валюти та організації

В програмі можна працювати з будь  якою кількістю різних валют. Деякі з них вже є створені, усі інші можна додати. Для будь якої валюти можна встановити курси валют відносно гривні. Курси можна встановлювати вручну при необхідності, а можна оновляти автоматично з представлених обмінників. Як часто вони (курси) будуть оновлятися - можна налаштувати у розкладі. Варто встановлювати не частіше одни раз на годину, а на вечірній час взагалі вимикати оновлення по кількох причинах: обмінники не працюють, курси не змінюються, а зайві навантаження на базу - не доречні.
Також на цій сторінці є можливість налаштувати існуючу організацію та додати нові.

Налаштування перевізників
На сторінці Перевізники можна налаштувати ключі API Перевізників Нова Пошта та Ін-тайм, а також оновити інформацію в основних таблицях. Автоматично оновляти таблиці перевізників варто не частіше один раз на тиждень. Процес тривалий, а відділення відкриваються не так часто. Після реєстрації ТТН можливо автоматично відправляти смс з номером ЕН на телефонний номер одержувача. Шаблон налаштовується на сторінці СМС.

Меню сайта