Синхронізація з порталом Prom.ua

Синхронізація з порталом Prom.ua дозволяє автоматичне вивантаження товарів, цін, залишків, категорій, картинок, опису із програми «Продаж автозапчастин 3.0» в пустий аккаунт (при умові, що у вас ще не було створено товарів на порталі). Цей механізм входить у Pro версію, але якщо у Вас вже є позиції у магазині на порталі, то буде необхідний ще деякий час для роботи програмісту для синхронізації ваших товарів із базою даних програми «Продаж автозапчастин 3.0».

Як це працює?
В особистому кабінеті на порталі в технічної підтримки Ви берете ключ API для вашого акк. Робите дрібні дії в «Конструкторі початкових налаштувань». Ви самі можете налаштовувати які товари з якого складу вивантажувати на Prom.
 
 синхронізація із Prom
Натискаючи на кнопку розкладу Ви можете налаштувати графік вивантаження товарів із бази.
вигрузка на пром
Також в Pro версію входить бот для автоматичного отримання заказів із Prom у програму «Продаж автозапчастин 3.0», який Ви також можете налаштувати за розкладом.
завантаження заказів
Все на цьому Ваша робота закінчується і починається прийом заказів. Програма буде автоматично вивантажувати ціни на портал, а також отримувати закази з Prom.

Меню сайта