Документ «План продаж»

Даний документ призначений для встановлення плану продаж співробітникам за конкретний період часу.
Доступ до документа «План продаж» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Продажі/План продаж.
Для того, щоб додати новий документ «План продаж», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними додатковими реквізитами: період, коментар.


Подробнее

Документ «Встановлення цін номенклатури»

Даний документ дозволяє встановлювати актуальні ціни номенклатури, які будуть дійсні, починаючи з конкретної дати (за замовчуванням встановлюється сьогоднішня дата) та закінчуючи датою наступного документа, який змінить ціну. Тобто, програма запам’ятовує ціни на конкретний проміжок часу. 
Наприклад, початкова роздрібна ціна на товар дорівнює 10 грн і була проставлена автоматично в документі «Надходження товарів і послуг від 26.11.2020» відповідно до націнки, вказаної у довіднику «Типи цін номенклатури». Після цього був створений документ «Встановлення цін номенклатури від 16.12.2020», в якому на цей товар була записана нова ціна у розмірі 20 гривень. І оскільки програма записує ціни на конкретний проміжок часу, то в період до 26 листопада 2020 року у програмі не було жодної ціни по цьому товару та під час реалізації потрібно самостійно вказувати вартість товару. В період з 26.11.20 до 16.12.2020 ціна на товар записана, як 10 грн і під час здійснення продажу буде підставлятися саме це значення. І якщо буде проведена реалізація в проміжок часу після 16 грудня 2020 року, то ціна товару буде дорівнювати 20 гривням.
Доступ до документа «Встановлення цін номенклатури» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Продажі/Встановлення цін номенклатури.
Для того, щоб додати новий документ «Встановлення цін номенклатури», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: валюта, тип цін, а також додатковими реквізитами: дата, процент націнки для поточної колонки, тип цін для заповнення та перемикачем «Автоматично розраховувати усі інші ціни».Подробнее

Документ «Повернення товарів від покупця»

Даний документ використовується з метою оформлення факту повернення товарів від покупця.
Доступ до документа «Повернення товарів від покупця» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Продажі/Повернення товарів від покупця або з вкладки «Продажі» робочого столу програми.
Для того, щоб додати новий документ «Повернення товарів від покупця», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, договір, контрагент, реалізація, а також додатковими реквізитами: коментар, причина повернення.


Подробнее

Документ «Реалізація товарів і послуг»

Даний документ використовується з метою фіксації факту продажу товарів і послуг.
Доступ до документа «Реалізація товарів і послуг» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Продажі/Реалізація або з вкладки «Продажі» робочого столу програми.
Для того, щоб додати новий документ «Реалізація товарів і послуг», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, контрагент, договір, а також додатковими реквізитами: вид оплати, типи цін, сума оплати, каса, коментар, ТТН.Подробнее

Документ «Замовлення від покупця»

Даний документ дозволяє створити замовлення від покупця з метою подальшої реалізації товарів і послуг.
Доступ до документа «Замовлення від покупця» здійснюється з робочого столу програми зі вкладки «Замовлення» або за шляхом Сервіс/Документи/Продажі/Замовлення від покупця.
Для того, щоб додати новий документ «Замовлення від покупця», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, контрагент, договір, а також додатковими реквізитами: типи цін.


Подробнее

Меню сайта