Документ «Повернення товарів від покупця»

Даний документ використовується з метою оформлення факту повернення товарів від покупця.
Доступ до документа «Повернення товарів від покупця» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Продажі/Повернення товарів від покупця або з вкладки «Продажі» робочого столу програми.
Для того, щоб додати новий документ «Повернення товарів від покупця», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, договір, контрагент, реалізація, а також додатковими реквізитами: коментар, причина повернення.


У реквізиті «Організація» потрібно обов’язково обрати організацію на склад якої буде здійснено повернення товару.
У полі «Контрагент» слід обрати клієнта, який повертає товари.
Поле «Договір» є обов’язковим і необхідне для того, щоб розуміти за яким договором буде здійснено повернення товарів від клієнта.
У реквізиті «Реалізація» потрібно обов’язково обрати документ-основу, тобто документ «Реалізація товарів і послуг» на основі якого будуть заповнені товари в табличній частині документа.
У полі «Причина повернення» є можливість обрати або створити нову причину повернення товару від покупця. Наприклад, неналежна якість товару або просто не підійшов покупцеві.
Таблична частина
У табличній частині документа потрібно додати номенклатуру, яку необхідно повернути від покупця, вказавши артикул, кількість і ціну товару. Для цього необхідно натиснути на кнопку «Додати».
Якщо товари були додані вручну, то обов’язково потрібно заповнити колонку «Склад», щоб розуміти де буде розміщений товар після його повернення.
Приклад переліку документів «Повернення товарів від покупця»:

Меню сайта