Звіт «Заробітна плата»

Даний звіт дозволяє переглядати виплати по заробітній платі працівникам організації, а саме: заборгованість на початок періоду, нараховано, виплачено, заборгованість на кінець періоду.
Доступ до звіту «Заробітна плата» здійснюється за шляхом Сервіс/Звіти/Каса/Заробітна плата.
Для того, щоб переглянути даний звіт, потрібно натиснути на кнопку «Сформувати». При цьому, за замовчуванням, можна обрати лише один критерій, за яким відфільтруються вихідні дані, а саме: «Період». Для цього, поруч з необхідним полем, потрібно натиснути на відповідну «галочку», щоб увімкнути необхідний параметр фільтрування.Подробнее

Звіт «Рух грошових коштів»

Даний звіт дозволяє переглядати рух грошових коштів у розрізі проектів організацій і статей витрат, а саме: розхід, надходження, оборот.
Доступ до звіту «Рух грошових коштів» здійснюється за шляхом Сервіс/Звіти/Каса/Cash flow (Рух грошових коштів).
Для того, щоб переглянути даний звіт, потрібно натиснути на кнопку «Сформувати». При цьому, за замовчуванням, можна обрати лише декілька критеріїв, за якими відфільтруються вихідні дані, а саме: «Період», «Проект», «Стаття». Для цього, поруч з необхідним полем, потрібно натиснути на відповідну «галочку», щоб увімкнути необхідний параметр фільтрування.
У полі для фільтру «Період» можна обрати необхідний проміжок часу, за який можна переглянути рух грошових коштів. Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведеться звіт за весь період часу.


Подробнее

Звіт «Відомість про грошові кошти»

Даний звіт дозволяє переглядати обороти грошей у касах та розрахункових рахунках організації, а саме: початковий залишок, прихід, розхід, кінцевий залишок.
Доступ до звіту «Відомість про грошові кошти» здійснюється за шляхом Сервіс/Звіти/Каса/Відомість про грошові кошти
Для того, щоб переглянути даний звіт, потрібно натиснути на кнопку «Сформувати». При цьому, за замовчуванням, можна обрати два критерії, за якими відфільтруються вихідні дані, а саме: «Період» і «Каса/Рахунок». Для цього, поруч з необхідним полем, потрібно натиснути на відповідну «галочку», щоб увімкнути необхідний параметр фільтрування.


Подробнее

Меню сайта