Звіт «Рух грошових коштів»

Даний звіт дозволяє переглядати рух грошових коштів у розрізі проектів організацій і статей витрат, а саме: розхід, надходження, оборот.
Доступ до звіту «Рух грошових коштів» здійснюється за шляхом Сервіс/Звіти/Каса/Cash flow (Рух грошових коштів).
Для того, щоб переглянути даний звіт, потрібно натиснути на кнопку «Сформувати». При цьому, за замовчуванням, можна обрати лише декілька критеріїв, за якими відфільтруються вихідні дані, а саме: «Період», «Проект», «Стаття». Для цього, поруч з необхідним полем, потрібно натиснути на відповідну «галочку», щоб увімкнути необхідний параметр фільтрування.
У полі для фільтру «Період» можна обрати необхідний проміжок часу, за який можна переглянути рух грошових коштів. Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведеться звіт за весь період часу.


У полі для фільтру «Проект» можна обрати необхідний проект, за конкретно яким можна переглянути розхід, надходження та оборот грошових коштів. Наприклад, переглянути рух коштів за проектом «Магазин оффлайн» або «Інтернет магазин». Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведеться звіт у розрізі усіх проектів.
У полі для фільтру «Стаття» можна обрати необхідну статтю витрат, за конкретно якою можна переглянути рух коштів. Наприклад, це можуть бути статті «Оплата від покупця», «Доставка», тощо. Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведеться звіт у розрізі усіх статей витрат.
Приклад вигляду сформованого звіту: 

Меню сайта