Звіт «Заробітна плата»

Даний звіт дозволяє переглядати виплати по заробітній платі працівникам організації, а саме: заборгованість на початок періоду, нараховано, виплачено, заборгованість на кінець періоду.
Доступ до звіту «Заробітна плата» здійснюється за шляхом Сервіс/Звіти/Каса/Заробітна плата.
Для того, щоб переглянути даний звіт, потрібно натиснути на кнопку «Сформувати». При цьому, за замовчуванням, можна обрати лише один критерій, за яким відфільтруються вихідні дані, а саме: «Період». Для цього, поруч з необхідним полем, потрібно натиснути на відповідну «галочку», щоб увімкнути необхідний параметр фільтрування.Подробнее

Звіт «Взаєморозрахунки»

Даний звіт дозволяє переглядати взаєморозрахунки між організацією та необхідним контрагентом, а саме: початковий борг, збільшення боргу, зменшення боргу, кінцевий борг контрагента та наш борг.
Доступ до звіту «Взаєморозрахунки» здійснюється за шляхом Сервіс/Звіти/Продажі/Взаєморозрахунки
Для того, щоб переглянути даний звіт, потрібно натиснути на кнопку «Сформувати». При цьому, за замовчуванням, можна обрати два критерії, за якими відфільтруються вихідні дані, а саме: «Період» і «Контрагент». Для цього, поруч з необхідними полями, потрібно натиснути на відповідну «галочку», щоб увімкнути необхідні параметри фільтрування.


Подробнее

Звіт «План продаж»

Даний звіт дозволяє переглядати гістограми з відповідними двома значеннями, а саме: сума плану та сума продаж по кожному менеджеру.
Доступ до звіту «План продаж» здійснюється за шляхом Сервіс/Звіти/Продажі/План продаж.
Для того, щоб переглянути даний звіт, потрібно натиснути на кнопку «Сформувати». При цьому, за замовчуванням, можна обрати лише один критерій, за яким відфільтруються вихідні дані, а саме: «Реєстратор». Для цього, поруч з необхідним полем, потрібно натиснути на відповідну «галочку», щоб увімкнути необхідний параметр фільтрування.


Подробнее

Звіт «Гроші в дорозі»

Даний звіт дозволяє переглядати суму грошей зворотної доставки, яку зобов’язаний повернути поштовий оператор по конкретним документам перевезення.
Доступ до звіту «Гроші в дорозі» здійснюється з бокового меню сторінки робочого столу «Відправки» у відповідному полі.
Для того, щоб переглянути даний звіт, потрібно натиснути на кнопку «Сформувати». 

Подробнее

Звіт «Рух грошових коштів»

Даний звіт дозволяє переглядати рух грошових коштів у розрізі проектів організацій і статей витрат, а саме: розхід, надходження, оборот.
Доступ до звіту «Рух грошових коштів» здійснюється за шляхом Сервіс/Звіти/Каса/Cash flow (Рух грошових коштів).
Для того, щоб переглянути даний звіт, потрібно натиснути на кнопку «Сформувати». При цьому, за замовчуванням, можна обрати лише декілька критеріїв, за якими відфільтруються вихідні дані, а саме: «Період», «Проект», «Стаття». Для цього, поруч з необхідним полем, потрібно натиснути на відповідну «галочку», щоб увімкнути необхідний параметр фільтрування.
У полі для фільтру «Період» можна обрати необхідний проміжок часу, за який можна переглянути рух грошових коштів. Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведеться звіт за весь період часу.


Подробнее

Звіт «Відомість про грошові кошти»

Даний звіт дозволяє переглядати обороти грошей у касах та розрахункових рахунках організації, а саме: початковий залишок, прихід, розхід, кінцевий залишок.
Доступ до звіту «Відомість про грошові кошти» здійснюється за шляхом Сервіс/Звіти/Каса/Відомість про грошові кошти
Для того, щоб переглянути даний звіт, потрібно натиснути на кнопку «Сформувати». При цьому, за замовчуванням, можна обрати два критерії, за якими відфільтруються вихідні дані, а саме: «Період» і «Каса/Рахунок». Для цього, поруч з необхідним полем, потрібно натиснути на відповідну «галочку», щоб увімкнути необхідний параметр фільтрування.


Подробнее

Звіт «Середній чек»

Даний звіт дозволяє переглядати інформацію про середній розмір чеку за обраний період часу, а також детально переглянути усі документи реалізації товарів і послуг, а саме: кількість проданого товару, сума продаж, собівартість, дохід і процент доходу.
Доступ до звіту «Середній чек» здійснюється за шляхом Сервіс/Звіти/Аналітика/Середній чек.
Для того, щоб переглянути даний звіт, потрібно натиснути на кнопку «Сформувати». При цьому, за замовчуванням, можна обрати лише один критерій, за якими відфільтруються вихідні дані, а саме: «Період». Для цього, поруч з необхідним полем, потрібно натиснути на відповідну «галочку», щоб увімкнути необхідний параметр фільтрування.


Подробнее

Звіт «Валовий прибуток по постачальниках»

Даний звіт, аналогічний вищеописаному звіту «Валовий прибуток», дозволяє переглянути валовий прибуток організації у розрізі постачальників, а саме: загальну кількість проданого товару, суму продаж, собівартість проданої номенклатури, чистий прибуток і відсоток доходу.
Доступ до звіту «Валовий прибуток по постачальниках» здійснюється за шляхом Сервіс/Звіти/Продажі/Валовий прибуток по постачальниках
Для того, щоб переглянути даний звіт, потрібно натиснути на кнопку «Сформувати». При цьому, за замовчуванням, можна обрати один критерій, за яким відфільтруються вихідні дані, а саме: «Період». Для цього, поруч з необхідним полем, потрібно натиснути на відповідну «галочку», щоб увімкнути необхідний параметр фільтрування.


Подробнее

Звіт «Валовий прибуток»

Даний звіт дозволяє переглянути валовий прибуток організації за конкретний період часу, а саме: загальну кількість проданого товару, суму продаж, собівартість проданої номенклатури, чистий прибуток і відсоток доходу.
Доступ до звіту «Валовий прибуток» здійснюється за шляхом Сервіс/Звіти/Продажі/Валовий прибуток або з бокового меню сторінки робочого столу «Продажі». 
Для того, щоб переглянути даний звіт, потрібно натиснути на кнопку «Сформувати». При цьому, за замовчуванням, можна обрати один критерій, за яким відфільтруються вихідні дані, а саме: «Період». Для цього, поруч з необхідним полем, потрібно натиснути на відповідну «галочку», щоб увімкнути необхідний параметр фільтрування.

Подробнее

Звіт «Продажі»

Даний звіт дозволяє переглядати продані товари у розрізі конкретної організації, складу, контрагента та договору, а саме: кількість товару, сума продаж у валюті договору, сума продаж у гривні.
Доступ до звіту «Продажі» здійснюється за шляхом Сервіс/Звіти/Продажі/Продажі.
Для того, щоб переглянути даний звіт, потрібно натиснути на кнопку «Сформувати». При цьому, за замовчуванням, можна обрати лише декілька критеріїв, за якими відфільтруються вихідні дані, а саме: «Період», «Номенклатура» і «Контрагент». Для цього, поруч з необхідним полем, потрібно натиснути на відповідну «галочку», щоб увімкнути необхідний параметр фільтрування.


Подробнее

Меню сайта