Звіт «Взаєморозрахунки»

Даний звіт дозволяє переглядати взаєморозрахунки між організацією та необхідним контрагентом, а саме: початковий борг, збільшення боргу, зменшення боргу, кінцевий борг контрагента та наш борг.
Доступ до звіту «Взаєморозрахунки» здійснюється за шляхом Сервіс/Звіти/Продажі/Взаєморозрахунки
Для того, щоб переглянути даний звіт, потрібно натиснути на кнопку «Сформувати». При цьому, за замовчуванням, можна обрати два критерії, за якими відфільтруються вихідні дані, а саме: «Період» і «Контрагент». Для цього, поруч з необхідними полями, потрібно натиснути на відповідну «галочку», щоб увімкнути необхідні параметри фільтрування.


У полі для фільтру «Період» можна обрати необхідний проміжок часу, за який можна переглянути взаєморозрахунки з контрагентами. Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведеться звіт за весь період часу.
У полі для фільтру «Організація» є можливість вказати організацію, від імені якої можна переглянути взаєморозрахунки. Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведеться звіт по всіх організаціях.
У полі для фільтру «Контрагент» можна обрати необхідного контрагента, з яким виведе звіт взаєморозрахунків. Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведеться звіт по всіх контрагентах.
Також, натиснувши на кнопку «Вибрати варіант», можна обрати один з запропонованих варіантів звіту, а саме:
- Загальний (вищеописаний варіант звіту, який йде за замовчуванням);
- Взаєморозрахунки по документам (дозволяє переглядати взаєморозрахунки у розрізі конкретних документів: реалізація товарів і послуг, надходження товарів і послуг, замовлення від покупця);
- Тільки з покупцями (фільтрує взаєморозрахунки лише з покупцями);
- Тільки з постачальниками (фільтрує взаєморозрахунки лише з постачальниками);
Приклад вигляду сформованого звіту:

Меню сайта