Звіт «Продажі»

Даний звіт дозволяє переглядати продані товари у розрізі конкретної організації, складу, контрагента та договору, а саме: кількість товару, сума продаж у валюті договору, сума продаж у гривні.
Доступ до звіту «Продажі» здійснюється за шляхом Сервіс/Звіти/Продажі/Продажі.
Для того, щоб переглянути даний звіт, потрібно натиснути на кнопку «Сформувати». При цьому, за замовчуванням, можна обрати лише декілька критеріїв, за якими відфільтруються вихідні дані, а саме: «Період», «Номенклатура» і «Контрагент». Для цього, поруч з необхідним полем, потрібно натиснути на відповідну «галочку», щоб увімкнути необхідний параметр фільтрування.


У полі для фільтру «Період» можна обрати необхідний проміжок часу, за який можна переглянути продані товари. Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведеться звіт за весь період часу.
У полі для фільтру «Номенклатура» можна обрати конкретний товар, за яким потрібно вивести звіт «Продажі». Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведеться звіт у розрізі усіх товарів.
У полі для фільтру «Контрагент» можна обрати необхідного контрагента, з яким виведе звіт по продажам. Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведеться звіт по всіх контрагентах.
Приклад вигляду сформованого звіту:

Меню сайта