Документ «Розборка автомобіля на запчастини»

Даний документ використовується з метою фіксації факту розбирання авто на запчастини.
Доступ до документа «Розборка автомобіля на запчастини» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Закупки/Розборка авто або з вкладки «Закупки» робочого столу програми.
Для того, щоб додати новий документ «Розборка автомобіля на запчастини», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступним обов’язковим реквізитом: організація, автомобіль, склад, валюта документа, перемикачами «Розібрали повністю» та «Зробити процінку цін», а також додатковими полями: сума витрат, коментар.


У реквізиті «Організація» потрібно обов’язково обрати організацію на склад якої буде здійснено нарахування розібраного товару.
У полі «Автомобіль» слід обрати відповідну номенклатуру автомобіля, який буде розібрано на запчастини.
У полі «Склад» необхідно обов’язково вказати склад, на якому будуть розміщені запчастини після розборки.
Реквізит «Валюта документа» є обов’язковим і потрібний для того, щоб розуміти у якій валюті будуть записані роздрібні ціни на розібрані запчастини.
Поле «Сума витрат» є додатковим і необхідно для того, щоб записати додаткові витрати на розборку, доставку чи зберігання авто.
Перемикач «Виконати процінку номенклатури» необхідний для того, щоб автоматично записати усі можливі типи цін для доданих у таблицю товарів відповідно до правил, які записані в цих типах цін.
Перемикач «Розібрали повністю» необхідний для того, щоб розуміти повністю була розібрана автівка чи ні.
Таблична частина
У табличній частині документа потрібно добавити товари, які були розібрані, вказавши артикул, кількість, роздрібну ціну, а також склад, на якому буде зберігатися товар. Для цього необхідно натиснути на кнопку «Додати».
Приклад переліку документів «Розборка автомобіля на запчастини»:

Меню сайта