Документ «Обмін валюти»

Даний документ використовується з метою швидкого та зручного переказу грошових коштів з однієї каси на іншу в межах однієї організації.
Доступ до документа «Обмін валюти» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Каса/Обмін валюти або з вкладки «Каса» робочого столу програми.
Для того, щоб додати новий документ «Обмін валюти», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, каса (списуємо), каса (оприходуємо), сума, а також додатковими реквізитами: коментар.У реквізиті «Орагнізація» потрібно обов’язково обрати організацію, між касами якої буде проведено обмін коштів.
У реквізиті «Каса (списуємо)» необхідно обрати касу з якої буду переведені кошти.
У реквізиті «Каса (оприходуємо)» необхідно обрати касу на яку будуть переведені кошти.
У полях «Сума» потрібно відповідно обов’язково вказати суми коштів, які будуть переведені з однієї каси на іншу.
Звертаємо увагу: оскільки документ «Обмін валюти» не напряму надсилає кошти з однієї каси на іншу, а спочатку списує певну суму з однієї каси, а потім оприходує вказану суму на іншу касу, то варто зазначити, що:
- Якщо ви переводите кошти, використовуючи однакові валютні каси (з гривневої на гривневу касу), то значення в реквізитах «Сума» обов’язково повинно бути одинаковим;
- Якщо ви переводите кошти, використовуючи різні валютні каси (з гривневої на єврову касу), то потрібно власноруч вираховувати значення реквізиту «Сума (оприходуємо» відповідно до актуального курсу валют. Наприклад, якщо відбувається переказ 1000 грн з гривневої каси на єврову, то в полі «Сума (списуємо)» ми вказуємо значення 1000, а в полі «Сума (оприходуємо)» — 28.88 (1000/34.63).
Приклад переліку документів «Обмін валюти»:

Меню сайта