Документ «Зворотня доставка»

Даний документ дозволяє зарахувати гроші, отримані від зворотної доставки, на будь-яку необхідну касу.
Доступ до документа «Зворотня доставка» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Каса/Зворотня доставка або з вкладки «Каса» робочого столу програми.
Для того, щоб додати новий документ «Зворотня доставка», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, перевізник, каса, а також додатковими реквізитами: стаття, проект, коментар.


У реквізиті «Організація» необхідно обов’язково обрати організацію, на касу якої будуть зараховані кошти.
Реквізит «Перевізник» є обов’язковим і в ньому потрібно обрати поштового оператора, який займається зворотною доставкою.
У полі «Каса» потрібно обрати конкретну касу, на яку будуть зараховані кошти зі зворотної доставки.
Поля «Проект» та «Стаття» є необов’язковими, але необхідні для того, щоб вказувати деталі, звідки були отримані дані кошти. Наприклад, проект «Інтернет магазин» і стаття «Оплата від покупця». Це зручно у тому випадку, коли в подальшому аналізі взаєморозрахунків можна буде аналізувати доходи та витрати у розрізі цих самих статтей та проектів.
Таблична частина
У табличній частині документа, у колонці «ТТН» потрібно обрати необхідний документ «Відправлення перевезень (ТТН)», який містить зворотню доставку, натиснувши на кнопку «Додати».  І за умови, якщо вся необхідна інформація міститься в цьому документі, то всі інші поля цієї таблиці будуть автоматично заповнені, а саме: сума, борг (відображає актуальний борг із даним контрагентом), контрагент і договір. Також, є можливість автоматично добавити усі ТТН, по яким є зворотна доставка, але гроші ще не видано. Для цього необхідно натиснути на кнопку «Відібрати».
Приклад переліку документів «Зворотня доставка»:

Меню сайта