Документ «Прихідний касовий ордер»

Даний документ використовується з метою оформлення факту надходження грошових коштів.
Доступ до документа «Прихідний касовий ордер» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Каса/Прихідний касовий ордер або з вкладки «Каса» робочого столу програми.
Для того, щоб додати новий документ «Прихідний касовий ордер», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступними обов’язковими реквізитами: організація, каса, стаття, сума оплати, сума по договору, вид операції, контрагент, договір, а також додатковими реквізитами: проект, номер вхідний, документ основа, коментар.

У реквізиті «Організація» потрібно обов’язково обрати організацію на касу якої будуть зараховані кошти.
У реквізиті «Каса» необхідно обов’язково вибрати касу на яку зарахуються грошові кошти.
Реквізит «Стаття» є обов’язковим і в ньому потрібно обов’язково обрати статтю витрат за якою здійснюється нарахування коштів.
Поле «Вид операції» є обов’язковим і має два значення, одне з яких потрібно обрати:
- Взаєморозрахунки – вид операції, який застосовується у випадку, коли після проведення документу він буде враховуватися у взаєморозрахунках з обраним контрагентом;
- Інші касові операції – вид операції, який застосовується у випадку, коли потрібно просто внести кошти в касу без ведення взаєморозрахунків з будь-яким контрагентом.
Поля «Сума оплати» та «Сума по договору» є обов’язковими і в них потрібно вказати суми нарахування коштів відповідно до валюти каси та валюти договору. Наприклад, якщо здійснюється ПКО на гривневу касу, то в полі «Сума оплати» потрібно обов’язково вказати суму в гривнях, але якщо договір з контрагентом при цьому євровий, то в полі «Сума по договору» потрібно вказати суму в євро.
У полі «Контрагент» слід обрати контрагента, який здійснив надходження грошових засобів.
Поле «Договір» є обов’язковим і необхідне для того, щоб розуміти за яким договором буде здійснено надходження грошових коштів.
Реквізит «Номер вхідний» є необов’язковим і в ньому є можливість вказати номер видаткової накладної.
У реквізиті «Проект» є можливість вказати до якого проекту належить даний документ, наприклад «Інтернет магазин» або «СТО».
Реквізит «Документ-основа» є необов’язковим, але за допомогою нього можна автоматично заповнити більшість необхідних полів, вказавши документ, на основі якого буде створено ПКО.
Приклад переліку документів «Прихідний касовий ордер»:


Меню сайта