Документ «Розсилка пошти та СМС»

Даний документ використовується з метою створення та надсилання електронних листів або СМС-повідомлень відповідним контрагентам.
Доступ до документа «Розсилка пошти та СМС» здійснюється за шляхом Сервіс/Документи/Масова розсилка/Розсилка пошти та СМС.
Для того, щоб додати новий документ «Розсилка пошти та СМС», необхідно натиснути на кнопку «Створити». При цьому відкриється нове вікно з наступним обов’язковим реквізитом: тема, профіль, обов’язковим перемикачем «Розсилка», а також додатковими полями: група контрагентів.


Обов’язковий перемикач «Розсилка» необхідний для того, щоб обрати тип відправлення повідомлень: Пошта або СМС.
Реквізит «Тема» є обов’язковим і в ньому потрібно вписати тему електронного листа або СМС-повідомлення.
У реквізиті «Профіль» необхідно обов’язково обрати поштовий профіль з якого будуть відправлені електронні повідомлення. Цей реквізит доступний лише для розсилки пошти.
Поле «Група контрагентів» є необов’язковим і необхідне для того, щоб автоматично заповнити таблицю «Отримувачі» усіма контрагентами, які знаходяться в цій групі, натиснувши на кнопку «Заповнити контрагентами».
Реквізити табличної частини
В табличній частині документа «Розсилка пошти та СМС», в залежності від обраного типу розсилки повідомлень, доступні наступні вкладки: Отримувачі, Лист, Файли, СМС.
На вкладці «Отримувачі» потрібно добавити усіх контрагентів, які отримають повідомлення. Це можна зробити вручну за допомогою кнопки «Додати» або автоматично, заповнивши всіх контрагентів з конкретної групи, натиснувши на кнопку «Заповнити контрагентами».
Вкладка «Лист» необхідна для того, щоб написати відповідний текст електронного повідомлення. Також, на цій вкладці доступні стандартні інструменти форматування тексту, які допоможуть краще оформити вигляд листа.
Вкладка «СМС» необхідна для того, щоб написати відповідний текст СМС-повідомлення. Також, на цій вкладці є можливість переглянути актуальний залишок кількості СМС-повідомлень, який можна дізнатися, натиснувши на кнопку «Залишок СМС».
Вкладка «Файл» використовується лише при відправленні електронних листів і необхідна для того, щоб прикріпити необхідні файли до листа.
Приклад переліку документів «Розсилка пошти та СМС»:

Меню сайта