Звіт «Залишки з резервами»

Даний звіт дозволяє переглядати кількість загального залишку, резервів і вільного залишку на початок і на кінець необхідного періоду часу, а також оборот товару та оборот резервів за цей період.
Доступ до звіту «Залишки з резервами» здійснюється за шляхом Сервіс/Звіти/Склад/Залишки з резервами.
Для того, щоб переглянути даний звіт, потрібно натиснути на кнопку «Сформувати». При цьому, за замовчуванням, можна обрати декілька критеріїв, за якими відфільтруються вихідні дані, а саме: «Період», «Склад» і «Номенклатура». Для цього, поруч з необхідним полем, потрібно натиснути на відповідну «галочку», щоб увімкнути необхідний параметр фільтрування.


У полі для фільтру «Період» можна обрати необхідний проміжок часу, за який можна переглянути залишки з резервами. Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведеться звіт за весь період часу.
У полі для фільтру «Склад» можна обрати необхідний склад, за яким потрібно проаналізувати залишки з резервами. Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведеться звіт у розрізі усіх складів, які доступні в програмі.
У полі для фільтру «Номенклатура» можна обрати конкретний товар, за яким потрібно проаналізувати залишки з резервами. Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведеться звіт у розрізі усіх товарів.
Приклад вигляду сформованого звіту:

Меню сайта