ВПРОВАДЖЕННЯ 1С 

Coding.com.ua

Оптимізація твого бізнесу
+38 (095) 04 07 183 Вхід для клієнтів


Впровадження 1С

Впровадження 1С на підприємстві – це комплекс заходів, які спрямовані на створення та налаштування автоматичного обліку оперативної, виробничої, фінансової, бухгалтерської та іншої діяльності.

Головною метою впровадження 1С є автоматизація бізнесу від покупки програми до етапу її ефективного використання.

Автоматизація підприємства проводиться поетапно. Точність виконання кожного етапу забезпечує правильність створення бухгалтерського обліку, а також впливає на якість роботи всього підприємства, так як на оптимальний процес функціонування впливає оперативність подання даних і відсутність їх спотворення.

Розглянемо етапи, які використовує наша компанія для впровадження 1С:

 

1. Вивчення процесів компанії

Цей етап включає в себе попередню оцінку процесів, що відносяться до питань бізнесу підприємства. Також оцінюється наскільки буде трудомістким впровадження 1С. Зіставляються функції програмного забезпечення і запити замовника.

 

2. Обстеження

Глибокий аудит бізнес-процесів і аналіз нюансів бухгалтерського обліку підприємства.

 

3. Формування вимог

На цьому етапі остаточно формуються вимоги до автоматизованої системи обліку. У деяких випадках, подані замовником вимоги коригуються. Це дуже важливий етап, так як благополучне впровадження 1С неможливо без грамотного складання вимог.

 

4. Оцінка вартості та термінів робіт

Етап встановлення витрат на розробку рішення та їх оптимізація. Приходить розуміння термінів і ціни на впровадження 1С в організації.

 

5. Узгодження

Розробка і прийняття базової моделі програми автоматизації. Замовнику пропонується затвердити її, або зажадати роз'яснень. При будь-якому варіанті, використовувані методи повинні дотримуватися загальної концепції вирішення. Цей етап покликаний встановити терміни виконання замовлення.

 

6. Укладення договору

Юридичний супровід проекту. Процес автоматизації обов'язково підкріплюється договором, після закінчення робіт оформляється вся технічна документація, складаються акти. Створюється опис конфігурації програми і нюанси роботи кожної частини програмного комплексу 1С: Підприємство. По кожному етапу впровадження виконавця складається докладний звіт.

 

7. Проектування і реалізація

На цьому етапі розробляється проект на базі концептуальної схеми програми автоматизованого обліку. Проектуються логічні принципи роботи ділянок обліку, які необхідно автоматизувати, розподіляються завдання, а також оформляється технічне завдання. В даний етап входить як виконання ТЗ, так і тестування програми.

 

8. Впровадження, тестування і дослідна експлуатація

Етап остаточного тестування отриманої системи. Сюди входять тестування продукту та послуги підвищення кваліфікації персоналу, адже від цього залежить можливість використання всього потенціалу програмного комплексу 1С: Підприємство. А це в свою чергу гарантія ефективної роботи, як програми, так і всього підприємства. Користувачі проходять навчання. Система встановлюється на комп'ютерах користувачів і сервері.

 

9. Супровід

Цей етап має на увазі продовження обслуговування системи після закінчення терміну гарантії.

Поетапне виконання всіх циклів робіт дозволяє гарантувати професійне впровадження 1С: Підприємства і відповідність запитам замовника, а також ефективну роботу системи.

Термін виконання впровадження 1С становить від одного-двох тижнів до півроку, в залежності від перерахованих вище етапів.

 

Наша компанія Coding здійснює роботи в найбільш зручному Вам варіанті співпраці: з оплатою фактичних витрат або із заздалегідь обумовленими обсягами робіт за фіксованою вартістю. Впровадження систем 1С дозволить Вам автоматизувати практично будь-який бізнес-процес.© Klimovich 2016