Звіт «Аналіз цін номенклатури»

Даний звіт дозволяє переглянути ціни на товари в розрізі усіх типів цін номенклатури та визначити, у якій валюті вони були записані на будь який момент часу.
Доступ до звіту «Аналіз цін номенклатури» здійснюється за шляхом Сервіс/Звіти/Склад/Ціни номенклатури
Для того, щоб переглянути даний звіт, потрібно натиснути на кнопку «Сформувати». При цьому, за замовчуванням, можна обрати два критерії, за якими відфільтруються вихідні дані, а саме: «Ціни на дату», «Номенклатура» та «Тип цін». Для цього, поруч з необхідними полями, потрібно натиснути на відповідну «галочку», щоб увімкнути необхідні параметри фільтрування.


У полі для фільтру «Ціни на дату» можна обрати конкретну дату та переглянути, які значення цін були того дня або до цього моменту. Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведуться ціни на поточний момент.
У полі для фільтру «Номенклатура» можна обрати конкретний товар і переглянути усі можливі ціни для нього, які записані в програмі. Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведуться усі записані ціни товарів. Ті товари, які не мають жодної ціни в базі – у звіт не попадають.
Поле для фільтру «Типи цін» необхідне для того, щоб переглядати ціни на товари в розрізі конкретного типу цін номенклатури (наприклад, Роздрібна-35).
Приклад вигляду сформованого звіту:

Меню сайта