Звіт «Вартість складу у вибраній ціні»

Даний звіт дозволяє переглянути вартість товарів необхідного складу у обраній валюті за конкретним типом цін, а саме: залишок, ціна, сума.
Доступ до звіту «Вартість складу у вибраній ціні» здійснюється за шляхом Сервіс/Звіти/Склад/Вартість складу у вибраній ціні
Для того, щоб переглянути даний звіт, потрібно натиснути на кнопку «Сформувати». При цьому, за замовчуванням, можна обрати чотири критерії, за якими відфільтруються вихідні дані, а саме: «Валюта», «Склад», «Тип цін», «Організація». Для цього, поруч з необхідними полями, потрібно натиснути на відповідну «галочку», щоб увімкнути необхідні параметри фільтрування.


Поле «Валюта» є обов’язковим і в ньому потрібно обрати необхідну валюту, у якій буде виводитися вартість складу. За замовчуванням, обрана основна валюта обліку, яка обирається в конструкторі початкових налаштувань.
У полі для фільтру «Склад» потрібно обрати необхідний склад, у розрізі якого буде виводитися вартість товарів, які за ним закріплені. Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведеться звіт у розрізі усіх складів, які доступні в програмі.
У полі для фільтру «Тип цін» потрібно обрати необхідний тип цін, у розрізі якого буде виводитися конкретна вартість товарів, яка записана по цьому типу. Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведеться звіт у розрізі усіх типів цін, які доступні в програмі.
У полі «Організація» потрібно обрати необхідну організацію, у розрізі якої буде виводитися вартість складів, які закріплені за нею. Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведеться звіт у розрізі усіх організацій, які використовуються в програмі.
Приклад вигляду сформованого звіту:

Меню сайта