Звіт «Залишки та рухи товарів на складах»

Даний звіт дозволяє переглядати кількість початкового та кінцевого залишку товарів на складах, а також їхній прихід і розхід протягом певного періоду часу.
Доступ до звіту «Залишки та рухи товарів на складах» здійснюється за шляхом Сервіс/Звіти/Склад/Рух товарів на складах.
Для того, щоб переглянути даний звіт, потрібно натиснути на кнопку «Сформувати». При цьому, за замовчуванням, можна обрати лише основні критерії, за якими відфільтруються вихідні дані, а саме: «Період», «Склад» і «Номенклатура». Для цього, поруч з необхідним полем, потрібно натиснути на відповідну «галочку», щоб увімкнути необхідний параметр фільтрування.


У полі для фільтру «Період» можна обрати необхідний проміжок часу, за який можна переглянути залишки та рухи товарів на складах. Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведеться звіт за весь період часу.
У полі для фільтру «Склад» можна обрати необхідний склад, за яким потрібно проаналізувати залишки та рухи товарів. Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведеться звіт у розрізі всіх складів, які доступні в програмі.
У полі для фільтру «Номенклатура» можна обрати конкретний товар, за яким потрібно проаналізувати залишки та його рухи. Якщо даний фільтр не буде ввімкнений, то виведеться звіт у розрізі усіх товарів.
Також, натиснувши на кнопку «Вибрати варіант», можна вибрати один з запропонованих варіантів звіту, а саме:
- Рухи та залишки товарів (вищеописаний варіант звіту, який йде за замовчуванням);
- Залишки товарів (дозволяє переглядати лише кінцеві залишки товарів на складах);
Приклад вигляду сформованого звіту:

Меню сайта